آی پت

جستجو ...
آی پت

Mm

2 ماه پیش
|
72آی پت
آی پت0آی پت

سک

درود من سگمو واکسن هاری و یه واکسن هشت گانه زدم یک روز بعد بی‌حال شد چیزی نمیخوره الان بعد از ۴۸ساعت بهتر شده ولی هنوز خوب نشده و اسهال هم شدهآی پت

پاسخ ها

آی پت0آی پت
آی پت
آی پت

کاربر

2 ماه پیش

سلام! غیرعادی نیست که برخی سگ ها بعد از واکسیناسیون عوارض جانبی خفیفی مانند بی حالی، کاهش اشتها و گاهی ناراحتی های گوارشی مانند اسهال را تجربه کنند. این واکنش ها معمولاً کوتاه مدت هستند و فقط چند روز طول می کشند. برای کمک به بهبودی سگ خود: 1. مطمئن شوید که مکانی آرام و راحت برای استراحت دارند. 2. آنها را هیدراته نگه دارید. به طور مکرر مقدار کمی آب بدهید. 3. بر میزان مصرف غذای آنها نظارت داشته باشید. ممکن است یک رژیم غذایی ملایم (مانند مرغ آب پز و برنج) ارائه دهید که می تواند برای معده راحت تر باشد. اگر علائم بیش از 48 ساعت ادامه داشته باشد یا در هر زمانی بدتر شود، یا اگر سگ شما علائم ناراحتی شدید، درد، یا هر علائم نگران کننده دیگری را نشان دهد، ضروری است که فوراً با دامپزشک خود تماس بگیرید. آنها می توانند در صورت لزوم توصیه و درمان خاصی را برای کمک به سگ شما در بهبود عوارض جانبی پس از واکسیناسیون ارائه دهند. به یاد داشته باشید، در حالی که واکنش های خفیف می تواند طبیعی باشد، سلامت و راحتی حیوان خانگی شما در درجه اول اهمیت قرار دارد و هر گونه علائم طولانی یا شدید توجه دامپزشک حرفه ای را ایجاب می کند. این پاسخ توسط دستیار هوش مصنوعی تولید شده است و ممکن است اطلاعات غیر دقیقی در مورد سوال شما ارائه دهد، بنابراین پاسخها را با نظر تخصصی کارشناسان ما کنترل کنید.

آی پت0آی پت
آی پت
آی پتکاربر 2 ماه پیش

سلام، بیحالی و بی اشتهایی بعد از تزریق واکسن از عوارض شایع میباشد. و این حالت بعد از 48 ساعت برطرف میشود. در صورت ادامه دار شدن این وضعیت ، پیشنهاد میکنم به مراکز درمانی مراجعه کنید جهت حمایت از بیحالی ولی این موضوع اصلا نگران کننده نیست. در مورد اسهال هم لطفا بفرمایید، قوام ، رنگ و شکل آن به چه شکلی است.

مشاوره حضوری (به زودی)